Kutsikate ja noorkoerte näitus-ülevaatus

Kutsikate- ja noorkoerte näitus-ülevaatus toimus 27. mail 2018, Kangru külas Kiili vallas Harjumaal. Osales 16 ajavahemikul 26.11.2016 - 26.11.2017 sündinud Jack Russelli terjerit. Kohtunik oli Viive Maranik.

Suured tänud korraldajatele, sponsorile Royal Canin´le ja kohtunikule.

Kohtuniku poolt koertele antud kirjeldusi saab lugeda SIIT

___________________________________________________________________________

Kutsikate- ja noorkoerte näitus-ülevaatus toimub 27. mail 2018, Kangru külas Kiili vallas Harjumaal algusega kell 13.00. Registreerimine algab kell 12.30 (varem kohale tulla ei ole vaja). 
Osalejad: ajavahemikul 26.11.2016 - 26.11.2017 sündinud Jack Russelli terjereid.
Kohtunik: Viive Maranik.
Toimuv üritus on sarnane näitusetrennile (osalevad koerad võiksid osata näituserihmas kõndida). Koera esitlemisel oleks väga tervitatav näituserihma kasutamine, kuid selle puudumisel võib selle laenutada ürituse ajaks kohapeal (tasuta) või esitleda koera võimalikult kitsa ja tagasihoidliku kaela-ja jalutusrihmaga, et kohtunikul oleks võimalik hinnata koera ennast ja liigsed aksessuaarid ei segaks üldmuljet. Koer tõstetakse läbivaatuseks laua peale ja kontrollitakse koera hambaid / isastel koertel ka munandeid. Näituseringis peab koer olema omaniku kontrolli all. Osalejatele jagatakse sarnaselt tavanäitusega osalejanumbrid (osalejanumbrid saab kohapealt) ja koerad reastatakse paremusjärjestusse.
Kaasa võtta koerale motivatsiooniks maius või mänguasi, kindlasti ka koera vaktsineerimispass. Koeraomaniku riietus olgu ilmastikule vastav (üritus toimub õues).
Koera esitlemise osas küsi nõu kasvatajalt.
NB! Kindlasti peavad olema kõik osalevad koerad nõuetekohaselt vaktsineeritud.
Registreerimine ja osalustasu:
Registreerimiseks saada e-mail aadressile info [at] jackrussellterjer [dot] ee, lisa oma koera täisnimi (või saada registrilink Eesti Kennelliidu andmebaasist), sünniaeg, sugu ja enda nimi ning kontaktandmed (nimi, e-mail, telefon).
Näitus-ülevaatusega paralleelselt toimub russellite kevadpäev (http://www.jackrussellterjer.ee/content/kevadp%C3%A4ev-2018), kus näitus-ülevaatusel osalejad saavad osaleda tasuta. Registreerides anna kindlasti teada, kas soovid osaleda vaid näitus-ülevaatusel või osaled ka samal päeval toimuval Kevadpäeval.
Osalustasu on mitteliikmele 15 eurot / EJRTÜ liikmetele 5 eurot. Osalustasu võib kanda Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühingu arveldusarvele EE142200221031397147 Swedbankis, või maksta kohapeal sularahas.
NB! Kõigile mitteliikmetest osalejatele pakume tasuta tõuühinguga liitumist (liikmelisus kehtib 2018. aasta lõpuni). Liituda saab näitus-ülevaatusel kohapeal.
Registreerimise viimane päev on 23.05.2018.