JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2018

23. septembril 2018 toimusid Maardus TAKO hallis EJRTÜ korraldatud Eesti V JRT mitteametlikud agility meistrivõistlused.

Kohtunik oli Irina Ostrovskaja ja startijaid oli kõigis võistlusklassides kokku 45, mis on rekordiline! Tunnelirada jooksis 13 võistluspaari, noorterada 17 võistluspaari, veteranide rada 6 võistluspaari ja meistrirada 9 võisltuspaari. 

Rajad olid huvitavad ja ka piisavalt keerulised, eriti meistriklassis. Et terasid sõkaldest eraldada, oli vaja nii ajutööd kui kiireid jalgu. Au ja kiitus neile, kes tulemuse kirja said!

Algajate tunneliraja esikolmik oli meeste päralt: I koht Martin ja Dora, II koht Erkki ja Samia, II koht  Aleksandr ja Mint 

JRT agility noortelassi meistritiitli saavutasid Martin ja Dora, II koht Marit ja Roosi, III koht Kaie ja Ddi

JRT agility veteranide esikolmik: I koht Olga ja Njusha, II koht Natalja ja Viking, III koht Tiina ja Rutt. Kuna meistritiitel läheb parimale tõupaberitega russellile, siis veteranide meistritiitli said Natalja ja Viking. 

JRT agility meistri tiitli saavutasid viiendat aastat järjest Kristi ja Lumi, II koht Liidia ja Love, III koht Tiina ja Chilli

Hoolimata mitmetest tõrgetest, õnnestus üritus hästi, ja seda vaid tänu imelistele toimkonnaliikmetele, abilistele ja osalejatele! 

Täname meie tublisid võistluspaare ja kõiki kaasaelajaid sportliku päeva eest,  täname meie toetajat Royal Canini ning fotograaf Martti Vaidlat. Eriti suured tänud ülikiirelt reageerinud Irina Ostrovskaja'le, kes meile asenduskohtunikuks tuli, samuti Kristi Vaidlale, kes sekundi pealt reageeris ja meile esimese tunneliraja välja mõtles, nii et rajaga tutvumist saime alustada punkitpealt kell 16.00!

Kohtumiseni kuuendatel JRT agility meistrivõistlustel!

Kõik TULEMUSED

____________________________________________________________________

JRT agility meistrivõistluste 23.09.2018 jooksude järjekord ja stardiprotokoll

JOOKSUDE JÄRJEKORD:

tunnelirada, 1. jooks

tunnelirada, 2. jooks

noorteklassi 1. jooks

veteraniklassi 1. jooks

noorteklassi 2. jooks

veteraniklassi 2. jooks

meistriklassi 1. jooks

meistriklassi 2. jooks

Võistlus algab kella 16.00, registreerimislaud avatakse 15.30. Hilisematel tulijatel palume arvestada, et registreerimine toimub ainult võistluste vahepeal radade ehitamise ajal. 

Algajate tunneliraja autasustamine on kohe peale nende võistlusklassi lõppu (vaatama ja kaasa elama võib ja on lausa soovitav jääda kogu võistluse lõpuni ;)), ülejäänute autasustamine kogu võistluspäeva lõpul. 

STARDIPROTOKOLL

Algajate tunnelirada

mini

1 Bossi, Tiina E

2 Dora, Martin 

3 Ilze, Aimi 

4 Vilma, Annika 

5 Irwin, Anna 

6 Iso, Kadi K

7 Mint, Aleksandr

8 Pipi, Karola 

9 Samia, Erkki 

10 Tessa, Margit U

11 Uku, Kerttu 

12 Friida, Marit 

 

Noorteklass

mini

1 Selma, Saskia 

2 Uku, Kerttu 

3 Vilma, Annika 

4 Sofi, Kati 

5 Samia, Erkki 

6 Pipi, Karola 

7 Roosi, Marit 

8 Luru, Kristo 

9 Lotta, Gerli 

10 Kasper, Inna 

11 Ilze, Aimi 

12 Dora, Martin 

13 DiDi, Kaie 

14 Friida, Marit 

15 Bossi, Tiina E

16 Bonna, Kaisa 

midi

1 Frank, Riina 

 

Veteranid

mini

1 Rutt, Tiina V

2 Berta, Külliki 

3 Ert, Annika 

4 Cesar, Kristi 

5 VIKING, Natalja 

6 Lotta, Tiina V

midi

1 Njusha, Olga 

 

Meistriklass

mini

1 Sörel, Kristiin 

2 Lumi, Kristi 

3 Benji, Margit P

4 Lore, Kadi 

5 Lewi, Hester 

6 Ida, Jana 

7 Hugo, Inna 

8 Herta, Elo 

9 Chilli, Tiina E

10 Berta, Külliki 

11 Love, Liidia 

12 Charlie, Sergei 

 

_____________________________________________________________

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD

V Jack Russelli terjerite mitteametlikud agility meistrivõistlused toimuvad 23. septembril 2018 algusega kell 16.00 TAKO sisehallis, mis asub Tiigi 5a, Maardu. Võistluste kohtunik on Keida Raamat ja võisteldakse järgmistele tiitlitele:

-          JRT noorte agility meister

-          JRT agility meister

-          JRT veteranide agility meister

Osaleda võivad ka tõupaberiteta koerad, kes end Jack Russelli terjerina tunnevad, kuid nemad ei saa võistelda meistritiitlile.

Noorteklass on koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel ja kes on saanud võistluste päevaks vähemalt 12-kuuseks. Noorte võistlus koosneb kahest hüpperajast, kus on kasutusel tunnelid, kott ja erinevad hüppetakistused. Hüppekõrgused on 20 cm. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Meistriklass on koertele, kes võistlevad A1-A3 klassis. Täiskasvanud võistlevad open-klassi tasemel radadel, kus on kasutusel kõik takistused. Võitja selgub hüppe- ja agilityraja kokkuvõttes.

Veteranide klass on üle 8-aastastele koertele. Veteranid jooksevad noorteklassi rada ning omanikel palume anda registreerimisel teada neile sobiv hüppetakistuste kõrgus. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Lisaks on veel kaks algajate tunnelirada kus võivad osalead kõik, kes ei ole varem ametlikel võistlustel võistelnud ja kus ei ole vanuse alampiiri. Siin ei võistelda meistritiitlile.

NB! Osaleda saab sama koeraga ka rohkem kui ühes võistlusklassis (nt algajate tunnelirada ja noorteklass). 

JRT agility meistrivõistlustele registreerumiseks täida hiljemalt 19. septembriks 2018 registreerimisvorm: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclbAf2sfTXUsXlM4xJvQdagrdhbulHXx70hsBnGuPxd0ns8g/viewform?c=0&w=1

Ühe võistlusklassi hind:

10 eurot EJRTÜ liikmele,

12 eurot mitteliikmele.

Maksmine toimub kohapeal sularahas.

Võistluste eeskirjad leiad siit: http://www.jackrussellterjer.ee/content/agility-meistriv%C3%B5istluste-eeskirjad