JRT agility meistrivõistlused 2019

6. oktoobril 2019 toimusid EJRTÜ korraldatud Eesti VI JRT mitteametlikud agility meistrivõistlused. Kohtunik oli Jelena Marzaljuk. Ühetkokku toimus 90 starti!  

Siinkohal soovime tänada kõiki kes tulid ja selle päeva nii toredaks ning meeleolukaks muutsid! Täname tublisi abilisi, kes korraldusel, raja ehitusel ja võistluse läbi viimisel abiks tulid ja olid. Supersuured tänud lähevad meie ürituse peasponsorile Royal Canin Eesti ´le.

Tunnelirajal osales 11 tubli võistluspaari, 1.koha saavutasid Margit ja Tessa, 2. koht Elo ja Luule  3. koht Reet ja Emma

JRT noorte meistritiitlile võistles 14 võistluspaari. Esikolmik: 1. Nikolai ja Bulka, 2. koht Margit ja Tessa, 3. koht Saskia ja Selma.  Kuna meistritiitel läheb parimale tõupaberitega russellile, siis JRT noorte agility meistri tiitli saavutasid Saskia ja Selma

 

JRT veteranide agility meistritiitlile võistles 6 vahvat veterankoera ja nende omanikku, vanim osalenud koer oli vanuses 12 aastat ja 9 kuud. Esikoha saavutasid Anna ja Rutt, 2. koht Natalja ja Viking  3. koht Tiina ja Lotta

Midiklassis 1. koht Olga ja Njusha

JRT agility meistritiitlile võistles 14 koera, esikoha saavutasid kuuendat aastat järjest väga tublid Kristi ja Lumi, 2. koht Liidia ja Love 3. koht Kadi ja Lore

Palju, palju õnne kõigile osalejatele ja võitjatele!

Kõik tulemused on SIIN

Täname ürituse pildile püüdnud fotograaf Martti Vaidlat, fotosid saab näha SIIT

Kohtumiseni  25.09.2020, mil toimuvad esimesed ametlikud  JRT agility meistrivõistlused!

_____________________________________________________

VI Jack Russelli terjerite mitteametlikud agility meistrivõistlused toimuvad 6. oktoobril 2019 algusega kell 15.00 TAKO sisehallis, mis asub Tiigi 5a, Maardu. Võistluste kohtunik on Jelena Marzaljuk ja võisteldakse järgmistele tiitlitele:

      * JRT noorte agility meister
      * JRT agility meister
      * JRT veteranide agility meister

Võistlus on mõeldud vaid Jack Russelli terjeritele. Osaleda võivad ka tõupaberiteta koerad, kes end Jack Russelli terjerina tunnevad, kuid nemad ei saa võistelda meistritiitlile.

Noorteklass on koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel ja kes on saanud võistluste päevaks vähemalt 12-kuuseks. Noorte võistlus koosneb kahest hüpperajast, kus on kasutusel tunnelid, kott ja erinevad hüppetakistused. Hüppekõrgused on väikemini klassis 15cm, mini klassis 20 cm, midi klassis 30cm. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Meistriklass on koertele, kes võistlevad A1-A3 klassis. Meistriklassi koerad võistlevad open-klassi tasemel radadel, kus on kasutusel kõik takistused. Hüppekõrgused on väikemini klassis 20 cm, mini klassis 25 cm, midi klassis 35 cm. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes.

Veteranide klass on üle 8-aastastele koertele. Veteranid jooksevad noorteklassi rada ning omanikel palume registreerimisel märkuste lahtrisse kirjutada neile sobiv hüppetakistuste kõrgus. Võitja selgub
kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Lisaks on veel kaks algajate tunnelirada kus võivad osaleda kõik, kes ei ole varem ametlikel võistlustel võistelnud ja kus ei ole vanuse alampiiri. Siin ei võistelda meistritiitlile.

NB! Osaleda saab sama koeraga ka rohkem kui ühes võistlusklassis (nt algajate tunnelirada ja noorteklass). Meistriklassi koerad tunneliradadel võistlema ei pääse.

JRT agility meistrivõistlustele registreerumine kuni 1.10.2019, agilitykoer.ee aadrssil. 

Võistlusklassi hind:
10 eurot EJRTÜ liikmele,
12 eurot mitteliikmele.
Maksmine toimub kohapeal sularahas.

NB! Palume kaasa võtta ka koerte vet.passid.

Võistluste eeskirjad leiad siit:
http://www.jackrussellterjer.ee/content/agility-meistriv%C3%B5istluste-eeskirjad

Kohtumiseni võistlustel!