Aasta russell 2016

Nagu traditsiooniks on saanud, autasustame ka selle aasta parimaid näituse- ja sportlikke russelleid.

Aasta näituserussell (eeskirjad: http://www.jackrussellterjer.ee/content/aasta-n%C3%A4ituse-jrt ). Eestis toimunud näituste tulemuste punktid arvestab EJRTÜ, kuid osaleda soovija annab oma osalemissoovist ise perioodi lõpus e-maili teel teada, saates oma koera EST-registri lingi näitusetulemustega. Väljaspool Eestit toimunud näitused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta edukaima punktiarvestuses, lähevad arvesse vaid siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed näituse kohta koos kirjelduslehe koopiaga. 

Aasta agilityrussell (eeskirjad: http://www.jackrussellterjer.ee/content/aasta-agility-jrt). Kõikidel koertel läheb arvesse viis parimat ametliku võistluse tulemust. Eestis toimunud võistluste tulemuste punktid kogub ja kirjutab üles EJRTÜ, neid omanikud saatma ei pea. Väljaspool Eestit toimunud võistlused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta edukaima agility koera punktiarvestuses, lähevad arvesse siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed koos hindamislehe või võistlusraamatu koopiaga.  

Aasta SK/KK JRT (eeskirjad: http://www.jackrussellterjer.ee/content/aasta-s%C3%B5nakuulelikum-jrt). Eestis toimunud võistluste ja eksamite tulemused kogub ja kirjutab üles EJRTÜ, neid saatma ei pea. Väljaspool Eestit toimunud võistlused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta sõnakuulelikuma koera punktiarvestuses, lähevad arvesse vaid siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed koos võistlusraamatu koopiaga.

Aasta jahikatserussell (eeskirjad: http://www.jackrussellterjer.ee/content/aasta-jahikatserussell ). Sel aastal Eestis jahikatseid ei toimunud. Kui keegi käis oma koeraga väljaspool Eestit sooritamas eksamit, mida ka Eesti Kennelliit ametlikult arvestab, tuleb saata EJRTÜ-le katse ja soorituse andmed koos tulemuste koopiaga.

Aasta russelli konkursi tulemuste esitamise tähtaega on pikendatud kuni 29. jaanuarini 2017. Tulemused palume saata e-postile info [at] jackrussellterjer [dot] ee või ejrty [dot] info [at] gmail [dot] com.

Autasustamine toimub üldkoosolekul, mida planeerime 19. veebruariks 2017.